close
new-year-eve-party-flyer-psd

Dribbble kullanıcısı PSD Freebiestarafından oluşturulmuş New Year Eve Party Flyer PSD tasarım dosyasını aşağıda yer alan bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. PSD Freebies‘ye buradan teşekkür ediyoruz. Kullanım hakkı ticari ve kişisel kullanıma uygundur.

“New Year Eve Party Flyer PSD” Bu broşür, yaklaşmakta olan Yılbaşı Gecesi partinizi tanıtmanın en kolay yoludur. Electro Party, Dance Party, Lounge Party, House Party, konser, 2017 Yılbaşı partisi gibi Canlı müzik etkinlklerinde bu Afiş Şablonuyla etkinliklerinizin tanıtımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Renklerini az da olsa Photoshop bilgisi ile kolayca değiştirebilirsiniz. Bu Freebie, 1 PSD dosyası içeriyor: A4 boyutu, CMYK, 300dpi boyutunda ve yazdırmaya hazır. Tüm katmanlar gruplar halinde ve alt gruplar halinde yönetilir, böylece her öğeyi özelleştirmek daha kolaydır.

[button type=”round” color=”#fc6719″ target="_blank" link=”https://psdfreebies.com/wp-content/uploads/2016/12/New-Year-Eve-Party-Flyer-PSD.zip”]DOSYAYI İNDİR[/button]

Dosya Uzantısı: PSD

Dosya Boyutu: 6,7 MB

Faydalı ipucu: Dribbble kullanıcıları gerçekten de yardım sever kişilerdir. Eğer lisans bilinmiyor ise büyük ihtimal eklemeyi veya belirtmeyi unuttukları için olabilir. Kendilerine kibarca sorarsanız kullanmanıza izin vereceklerdir.

Tags : 20172017 parti afişiFlyer psdfree psdney yearparti afişiyeni yıl

Leave a Response