close
bloop-troop

The Bloop Troop

The Bloop Troop animasyonunda, acımasız bir barbar, saç telini bile vurabilecek yeteneğe sahip bir okçu ve parıldayan zırhı içerisinde bir şovalye ortak bir düşmana karşı bir araya geldi. Düşmanları ise zorlu bir sinek. Herkesin kazanmak istediği ve yeteneklerini test etmek istediği bu destansı savaş yani bir çağ açmaktadır. Animasyon çalışması, piyasada ücretsiz ve açık kaynak yazılımı olan 3D tasarım programı Blender kullanılarak hazırlanmıştır. Pencillati Studios tarafından hazırlanmış bu eğlenceli animasyon ile sizleri baş başa bırakıyorum.

blooop_troop_character_design-768x356
The Bloop Troop
tbt_barbarian_1-768x327
The Bloop Troop
tbt_knight-768x327
The Bloop Troop
tbt_archer_1-768x327
The Bloop Troop
The Bloop Troop
The Bloop Troop

Aşağıda animasyon çalışmasını yapan stüdyo ve animasyon hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz web site adresleri bulunmaktadır.

The Bloop Troop from Pencillati Studios

KATKIDA BULUNANLAR:

Directed By : Ram Singh Produced by : Vivek Singh Sidhu Character Design : Kshiraj Telang, Ram Singh Storyboard : Sonny Santos Pre Production Design : Ram Singh 3D Layouts : Ankit Rawat 3D Previz : Rahul Gupta Technical Lead : Sagar Karwa, Aarchish Jain Rigging : Aarchish Jain Animators : Rahul Gupta, Dishi Arora, Rajesh Gupta, Pinki Naskar 3D Modleing : Ankit Rawat 3D Texturing : Ankit Rawat, Anoop Ramdey Lighting and 3D Visual Development : Sagar Karwa Production Cordinator:Pooja Dogra Sound And Music : Orange Byte Studios Typography Design : Deepak Dogra IT Support : Pradeep Dabas Public Relations : Agnishekhar Chakraborty Copywriters : Vivek Mangipudi, Srishti Jain Created Using : Blender 3D

Tags : 3danimasyonblenderThe Bloop Troop

Leave a Response